LÍNIA BIODREN

BIOINTEGROVANÁ MEDICÍNA 

 

Vysoko kvalitná línia BIODREN je vyvinutá na drenáž (čistenie/detoxikáciu) najdôležitejších orgánov ľudského organizmu. Veľmi dôležitou súčasťou línie Biodren je aj zmes Bachových kvetových esencií, ktoré pomáhajú k psychickej pohode a vyrovnanosti počas detoxikačného obdobia. Dôsledkom účinnej a kvalitnej očisty nastáva v organizme zmiernenie chronickej až akútnej bolesti, v mnohých prípadoch odstránenie príčin už existujúcich ochorení a tým dochádza k postupnému odstráneniu ochorení súvisiacich s vnútornými orgánmi, ich funkciami a systémami  formou fytoterapie.

Línia BIODREN je vyvinutá na fytoterapeutickej báze unikátnou kombináciou výťažkov liečivých bylín a rastlín.

Skladá sa z 8 preparátov/výživových doplnkov zameraných na pľúca, srdce a cievy, obličky a močové cesty, močový mechúr, pečeň, žlčník, slezinu, pankreas a tráviaci systém, podporených psychickou vyrovnanosťou a stabilitou vďaka zložke Bachových kvetových esencií. Línia Biodren je charakteristická tým, že má vysoko čistiace účinky a vynikajúce reakčné schopnosti práve vďaka unikátnej kombinácii svojho zloženia. Fytoterapia dopĺňa a súčinne spolupracuje s komplexnou organickou schopnosťou reagovať s ostatnými látkami.

Očista organizmu nazývaná aj detoxikácia má za cieľ odstrániť z organizmu nebezpečné a škodlivé látky, zbaviť sa splodín metabolizmu a nahromadených nečistôt, ktoré majú významný vplyv na kvalitu ľudského života. Kým je človek mladý a zdravý má dostatok energie a ochranných látok aby mal jeho organizmus vysokú samočistiacu schopnosť. Čím sme ale starší tým ťažšie spolupracujú naše orgány, vysoké percento nečistôt už nedokáže náš organizmus spracovať a ani prirodzenou cestou z tela vylúčiť.

Organizmus zaťažený nečistotami  a škodlivými látkami vykazuje celý rad príznakov, ktoré si pri malej dávke pozornosti vie všimnúť každý jednotlivec ako sú napríklad:  únava, nervozita, zápaly, zápcha, tráviace problémy, obezita, podráždenosť, zhoršená funkcia dôležitých orgánov a pod..  V dnešnej hektickej dobe, v ktorej žijeme a pri množstve škodlivých látok, s ktorými  každý deň prichádzame do kontaktu v dôsledku vonkajších vplyvov a ktoré naším organizmom prechádzajú je skoro nemožné zbaviť sa týchto nebezpečných nečistôt bez pomoci. Zbavením sa nečistôt a škodlivých látok, inak povedané aj odľahčením organizmu a všetkých dôležitých orgánov získame opäť energiu, zlepšenie zdravotného stavu a telesnú i psychickú spokojnosť a vyrovnanosť.