Bios-Medica - Vstúpte s nami do sveta bylín a Integrovanej medicíny.

Spoločnosť Bios - Medica je výhradný dovozca a distribútor pre Slovenskú republiku, Českú republiku a Poľskú republiku spoločnosti Biogroup srl.

 

Olga Ricotti som zakladateľkou spoločnosti Bios - Medica s.r.o.

Pochádzam zo slovensko-talianskej rodiny.Dlhodobo som žila v strednom Taliansku, kde som mala možnosť prehĺbiť štúdia fytoterapie a bachové kvetové esencie. Od roku 2006 pôsobím na Slovensku pracujem ako terapeut a poradca.

 

V roku 2014 na základe mojich zdravotných problémov mi lekárom boli odporúčané výživové doplnky firmy Biogroup srl.

Počas užívania a po dokončení liečby som sa cítila veľmi dobre a preto som kontaktovala firmu Biogroup srl s možnosťou doniesť ich preparáty a lekárske skúsenosti na Slovensko, nakoľko vo firme pracujú len renomovaní lekári a

farmaceuti s dlhoročnými skúsenosťami. Vstúpte s nami do sveta bylín a Bio integrovanej medicíny. Naša filozofia je založená na celostnom prístupe k človeku, dávame dôraz na to, že človek je jeden celok, keď správne funguje prepojenie tela a mysle to je základným predpokladom zdravia. Prípravky sú výnimočné výživové doplnky,ktoré sú vyrobené podľa poznatkov a najmodernejších výskumov. Viacero línií každá je špecificky zameraná na určitú charakteristiku problému.

 

Línia Oncophyt, ktorá ponúka pomoc pri tradičných protokoloch chemoterapie a rádio-terapie zvýšiť jej efektívnosť a znížiť jej vedľajšie účinky.(nevoľnosť,účinky na sliznici,problémy s kostnou dreňou, vypadávanie vlasov) Dôležitá je prevencia ONCOPHYT1 - prípravok priaznivo ovplyvňuje imunitný systém, výživu organizmu, podporný účinok pri ochrane pred onkologickým ochorením. Všetky preparáty rady oncophyt sú vedecky podložené sú uvedené na stránke PubMed, kde sa môžete informovať o rastlinných zložkách jednotlivých preparátov. Doktori firmy Biogroup sú členmi vedeckej spoločnosti ARTOI.IT, ktorá spolupracuje s onkológmi na celom svete a zaoberajú sa najnovším poznatkom v onkológii.

Línia Biodren - vysoko kvalitná línia pre detoxikáciu najdôležitejších orgánov ľudského organizmu. Súčasťou bylinného preparátu sú zmes Bachových kvetových esencií, ktoré pomáhajú k psychickej pohode a vyrovnanosti počas detoxikačného programu.

Línia Psicophyt – Bachové esencie a fytopreparáty v podobe homeopatických guličiek. Bachov systém je prvým systemom kvetovych esencií, ktorý pokrýva všetky dôležité základné emócie.

Ženská línia je zameraná pre ženy vo všetkých fázach života pri duševných a fyzických zmenách.

Línia Bioforma - určená pre efektívne zníženie hmotnosti, bylinné preparáty pomáhajú pre matabolizmus, pocit sýtosti, detoxikácie, odstránenie prebytočnej vody z tela

Línia Imunita - bylinné preparáty vynikajúco pôsobia pri akútnych stavoch chrípky a pôsobia aj ako prevencia

„ZDRAVIE JE TO ČO SI PRAJEME,  A ČO ŽELÁME NAJVIAC ZO VŠETKÉHO SVOJIM NAJBLIŽŠÍM“

In natura vinces