Laboratóriá

Lekárska a vedecká odbornosť – vývoj a výroba.

 

Spoločnosť Biogroup srl. je  výrobca  výživových doplnkov a homeopatických preparátov s dlhoročnou tradíciou prípravy z prírodných zdrojov. Vyrába podľa najmodernejších technologických postupov a podľa presných výrobných štandardov ktoré / sa používajú napr. pri výrobe liekov / zabezpečujú maximálnu aktivitu, čistotu a biologickú dostupnosť účinných látok.

Lekárske a vedecké poznatky sú výsledkom dlhoročnej práce  lekárov spoločnosti Biogroup srl., ich špecialistov v obore  liečivých rastlín a biointegrovanej medicíny. Súčinne pracujú na vývoji a sústreďujú sa na účinnosť a bezpečnosť výživových doplnkov a prostredníctvom nich  na komplexnosť podpory zdravia a reálneho zlepšenia zdravotného stavu pacienta.  

Veľmi dôležitým ukazovateľom pri vývoji a výrobe výživových doplnkov je, že celý proces je vedený striktne pod prísnym lekárskym dozorom, aby bola dodržaná 100% kvalita a presne stanovené technologické postupy preto sa preparáty spoločnosti Biogroup srl. líšia od  výživových doplnkov iných výrobcov, v kvalite, bezpečnosti a hlavne v účinnosti.

 

Biogroup natural farma

Liečivé rastliny a byliny pestuje spoločnosť Biogroup srl. ekologicky na svojich súkromných farmách, ktoré sa nachádzajú prevažne v horskom mestečku Bagnoli del Trigno v Taliansku. Rastliny a byliny, ktoré sa nedajú dopestovať v Taliansku, pestuje spoločnosť v krajinách kde to klimatické podmienky umožňujú.

Úroda sa zberá individuálne v určených časových intervaloch a spracováva sa v priebehu niekoľkých hodín bezprostredne po zbere.

Spoločnosť Biogroup srl. je zástancom názoru, že vlastné ekologicky dopestované rastliny a byliny a unikátne výrobné postupy sú zárukou kvality, čerstvosti, bezpečnosti a čistoty výživových doplnkov.

Pre spoločnosť znamená bio integrita zodpovednosť schopnosť a ochotu stáť za kvalitou každého výživového doplnku, ktorý vyrába.