LÍNIA POHYBOVÉ ÚSTROJENSTVO

Koho dnes nebolia chrbtica a kĺby?

V dnešnej dobe mnoho ľudí pri základných nevyhnutných úkonoch (chôdzi, behu, vstávanie z postele alebo sadaní hoci aj na stoličku) trpí bolesťou kĺbov. Prvotnými príznakmi sú stuhnuté, opuchnuté a bolestivé kĺby.

Vo väčšine prípadov ide o tzv. reumu čiže o zápal kĺbov. A nejedná sa iba o staršie ročníky. Štatistiky uvádzajú, že určitou formou postihnutia kĺbov trpí až polovica súčasnej populácie.

Artrída postihuje kĺby a kosti, môže to byť mimoriadne bolestivý a vysiľujúci stav.

Reumatizmus charakterizuje opuch, stuhnutosť a bolestivosť kľbov vrátane reumatickej horúčky a burzitídy, bolestivého stavu rezultujúceho zo zápalom burzy, mazových vačkov, ktoré chránia kľby.

Jedným z riešení je liečba kortikoidmi, ktorá má však nemalé vedľajšie účinky, ktorá po čase môže vyústiť v problémy porovnateľné s ochorením, ktoré mala liečiť. Ďalšie a podľa mnohých je lepšou možnosťou využiť liečbu prírodnými látkami bez vedľajších účinkov.

Ako si poimôcť?

Línia pohybové ústrojenstvo má zloženie prírodných ingrediencií, ktoré prispievajú na uvoľnenie bolesti,majú protizápalové účinky,potláčajú zápal pri reumatických ťažkostiach,obnovujú pohybosť svalov a podporujú matabolizmus kosti a kľbov, pomáhajú udržať ich hustotu a pevnosť.

Preparáty sú obahatené klasické bylinné extrakty ako zázvor, kurkuma, boswelia, čertov pazúr, žihlava, biela vŕba, Ľubovník bodkovaný, Kostihoj, Púpava lekárska